6 października 2015

Biegnij Warszawo 4.10.2015 r.

"Biegnij Warszawo to impreza sportowa z wielkimi tradycjami. Jest jednym z największych biegów masowych w Polsce. Od 2010 roku biegaczom towarzyszą także piechurzy uczestniczący w akcji „Maszeruję – Kibicuję”. W 2014 roku została uznana za NAJLEPSZĄ IMPREZĘ BIEGOWĄ w kategorii BIEG ULICZNY 5-10-15 km."

Biegnij Warszawo to zaproszenie do przygody z bieganiem, to promocja najprostszej formy ruchu, to możliwość spotkania ludzi podobnych, pasjonatów, to kibice jakich nie spotkacie na żadnym biegu ulicznym. Czyste szaleństwo.Atmosfera.

Klimat Biegnij Warszawo jest niepowtarzalny. Niepowtarzalny na tyle, że zdecydowanie wolę biec wolniej, wykorzystując maksymalną ilość czasu na obcowanie z ludźmi, którzy współtworzą całe to wydarzenie. Biegacze i kibice, setki znajomych spotykanych na trasie, dziesiątki przybitych piątek, nowe znajomości, szczękościsk od uśmiechania się i zdarte gardło. Trasa.

Pamiętam swój pierwszy start w Biegnij Warszawo w 2007 r. - ekscytacja z biegania po ulicach Warszawy bezcenna, wtedy pokonanie podbiegu było dla mnie wyzwaniem, dziś wiem, że to wyzwanie podejmuje setki a może tysiące osób i że często ten bieg staje się początkiem przygody. Przygody, która może odmienić całe życie - choć brzmi to jak frazes, to z bieganiem często tak właśnie bywa. 
Założenia.

Mimo przepustki do strefy VIP postawiłam na dobrą zabawę. Dla mnie Biegnij Warszawo to zawody, w których w przyszłości  chcę wykorzystywać maksymalnie dużo z 2 godzinnego limitu :). Tym samy ogłaszam nową życiówkę na 10 km - 1:19 :) - to najdłuższe i najbardziej odlotowe 10 km w historii. 

Ludzie. 

Kocham z Wami biegać. Dziękuję za każdą chwilę w biegu. Wszystkim znanym, poznanym a przede wszystkim uściski dla: Mentolada,  Fitpozytywna, Bieganie mnie uskrzydla, Lena Biega, Labrunner.

Na szczególne podziękowanie zasługuje nasz najlepszy fotograf ever! Nie śpię bo biegam. 

Fit Fighterka - szkoda, że nie było Cię tym razem w naszej ekipie! 

Reasumując chciałabym zacytować słowa organizatora Biegnij Warszawo - Bogusława Mamińskiego:

"Bo bieganie drodzy Państwo... powinno cieszyć! I właśnie tworząc tę edycję chciałem, aby Biegnij Warszawo nie było Waszym kolejnym biegiem na życiowe tempo, ani też tym, który wiąże się z trapiącym wysiłkiem. Chciałbym aby Biegnij Warszawo cieszyło tak, jak cieszy samo bieganie i aby było dla wszystkich - nie zważając na wiek, płeć, sylwetkę. Aby w tym jednym dniu każdy mógł się po prostu bawić bieganiem. Bo nic tak człowieka nie odmładza jak radość z realizacji pasji." 

Nie mam nic do dodania. Do zobaczenia za rok!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz