17 lutego 2015

ŁYŻWY dobre na wszystko!

Zima się kończy ale sezon na łyżwy nadal trwa. Tym lepiej, bo temperatura powietrza rośnie i z większym komfortem można zażywać tej przyjemności. Bo jazda na łyżwach nie tylko wpływa na:

- koordynację
- równowagę
- mięśnie nóg, brzucha, pośladków
- podczas godzinnej jazdy na łyżwach możesz spalić od 300 do 800 kalorii a także wzmocnić swoją odpornośćJazda na łyżwach to także okazja aby cofnąć się do czasów dzieciństwa i poczuć spontaniczną radość.


Dzięki uprzejmości firmy - Niebanalne Sporty http://www.niebanalnesporty.pl/ – miałam możliwość testować parę figurówek. O ile figurówki zawsze kojarzyły mi się z tańcem na lodzie i ząbkami, które hamują w „locie” to po pierwszym zetknięciu z taflą przeżyłam pozytywne rozczarowanie. Ząbki w tym modelu nie przeszkadzają, wiązania sznurówek nie sprawia aż takiej trudności, śnieżnobiały kolor na ekologicznym materiale – po kilkunastu jazdach nadal pozostaje śnieżnobiały.


Moje zetknięcie wizualne z łyżwami marki – to  same superlatywy – podoba mi się zamysł producenta.  Produkt wygląda niebanalnie a same łyżwy wyprodukowane są z najlepszych jakościowo materiałów. 


Eko skóra z której są wyprodukowane – jest miękka a całe wnętrze wyściełane jest futerkiem. Raj dla stopy. Komfort z użytkowania takich butów jest nieporównywalny z plastikami z wypożyczalni. Nie zrozumiesz tego – nim nie przekonasz się na własnych…nogach. Gwarantuje – jedna jazda w indywidualnie dopasowanych pod Ciebie łyżwach – zmieni na zawsze Twoje postrzeganie na temat względnej „oszczędności” i naszych odwiecznych kalkulacji pt. „bo jak wypożyczę to ostatecznie wyjdzie taniej”.
Obalam mit – wypożyczenie łyżew kosztuje od 8-10 zł W tym sezonie jeździłam co najmniej kilkanaście razy – dajmy na to 15 – a jeszcze nie powiedziałam dość.  W sumie na wypożyczenie łyżew wydałabym 150 zł – do dzisiaj cierpię na myśl o plastikowych hokejówkach jakie oferują wypożyczalnie przy lodowiskach.


Łyżwy FIGUROWE SMJ SPORT EXCLUSIVE klik kosztują 129 zł i użytkujesz je z powodzeniem przez kilka sezonów – może się także okazać, że przy właściwej pielęgnacji i konserwacji – będziesz się nimi cieszyć naście kolejnych zim.


Poza tym masz inne plusy:

- komfort
- oszczędność czasu
- lepsza organizacja
- gwarancja jakości i bezpieczeństwa

W tym roku cała moja rodzina jeździła na swoich łyżwach – dzięki temu moje wyjścia z dziećmi były znacznie łatwiejsze. Omijamy procedury związane z wypożyczaniem a łyżwy idealnie pasują do naszych stóp. Dodam jeszcze, że rozmiar moich łyżew ustalałam na podstawie wymiaru stopy – zamówienie szło przez Internet i wszystko odbyło się bez rozczarowań - idealnie dopasowane. 

Reasumując – łyżwy marki  SMJ SPORT EXCLUSIVE - w skali od 1 do 5 - oceniam tak:

WYGLĄD: 5
JAKOŚĆ: 5
KOMFORT JAZDY: 5
SPOSÓB UŻYTKOWANIA: 5

SATYSFAKCJA: BEZCENNA

Specjalne podziękowania za sesję zdjęciową dla: http://kwywigacz.wix.com/konradwywigaczfoto

3 komentarze:

  1. Zgadzam się, że łyżwy dobre na wszystko. Tylko, że w moim przypadku częściej ląduje na pupie niż stoję na łyżwach :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam łyżwy, a kto ich nie luib? :)
    Pozdrawiam :)
    http://fit-healthylife.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń