31 grudnia 2014

Skok w NOWY ROK - 2015!

2014 rok dzisiaj dobiega końca - za kilkanaście godzin przeskoczymy w NOWY 2015 - co przyniesie?, czym się objawi, jakie stworzy możliwości, ile z nich wykorzystam? Czy będę jeszcze lepszą wersją siebie? Czy uda się zrealizować wszystkie plany, spełnić - niedościgłe pragnienia? Dzisiaj skończy się CUDOWNY rok. Bogaty w doświadczenia, wyzwania, motywacje, LUDZI, ROK spełniania marzeń z dzieciństwa, rok przełamywania barier, podejmowania działań, o których przestałam już śnić. To taki ROK, który pokazał mi - że warto inwestować w siebie, warto siebie KOCHAĆ, warto o siebie DBAĆ - ponieważ to właśnie sprawia, że możemy bardziej otwierać się na świat, na innych, coś tworzyć, coś dawać, o coś zabiegać! Pamiętajcie - siła tkwi w naszej głowie! Żeby robić WIĘCEJ - należy pokochać siebie i miłość przelać na konkretne działania. A jak już zaczniemy podążać przez to życie, w zgodzie z własną osobowością - to wtedy trzeba otwierać się na innych. W przeciwnym razie zawsze zatrzymamy się w jakimś miejscu, z którego nie będziemy mogli ruszyć. SIŁA tkwi w działaniu, w GRUPIE, w wizualizacjach, w wierze w zmiany, w proszeniu o pomoc, w pukaniu do wielu drzwi aby ostatecznie trafić na te WŁAŚCIWE.Dla mnie inwestycja w SPORT stała się zbawienna i uregulowała somatyczne dolegliwości ciała i ducha. Pokonałam lęki i demony dnia codziennego, zatraciłam się i oddałam systematyce treningowej, złapałam bakcyla, dałam się ponieść endorfinom. Moja aktywność, pisanie o niej, stawianie sobie nowych wyzwań, moje drugie życie społecznościowe - zaowocowało tym, że mogę to robić na WIĘKSZĄ skalę i wiąże z tym swoją przyszłość. To nie ważne, że mam 33 lata i 3 dzieci - marzenia i determinacja - pozwalają osiągać WIĘCEJ - jeśli tylko konsekwentnie, z uporem i pokorą do tego zmierzamy! Siła!SIĘGAJ WYŻEJ! SIŁA! Niech to będą dwa hasła na nowy - 2015 ROK, niech przyniosą zmiany - o których marzę - nie tylko w sferze sportowych rywalizacji - niech wniosą NOWE i LEPSZE w codzienne życie, w sprawy bardzo osobiste i zawodowe. 

Życzę WAM - aby SIŁA nigdy Was nie opuszczała! Aby zawsze był przy Was ktoś, kto da Wam motywacyjnego kopa, aby Was wysłuchał i kiedy trzeba otarł łzy. Jak masz kogoś takiego to połowa sukcesu. Jeśli nie - pamiętaj, że nie jesteś SAM! Tylko musisz otworzyć się na innych, nie bać się żyć, nie analizować czegoś setki razy! Musisz łapać chwile, dać się ponieść, wyzbywać się całego nadęcia i dorosłości. Baw się! Życie jest tylko JEDNO - korzystaj z chwil, które nigdy się nie powtórzą! Spełniaj marzenia! Stawiaj NOWE CELE! POMAGAJ INNYM! Przesuwaj granicę WYŻEJ. Granicę tworzą tylko i wyłącznie Twoje SCHEMATY MYŚLOWE - to one Cię ograniczają - a przecież mieszka w NAS MOC - wystarczy tylko się nią otworzyć. 

Szczęśliwego Nowego Roku! SIŁA!


5 komentarzy:

 1. Coś pokopałam i nie wiem czy komentarz się zamieścił, więc jeszcze raz piszę. Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym za parę godzin Nowym Roku!!. Zdrówka przede wszystkim, zdrówka !!
  Anna z Łodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Alez Ty jesteś kochana
  jak przeczytałam, to mi się łezka w oku zakręciła.
  Myślę tak podobnie, i w moim cudnym życiu zaczyna się nowy etap, bardzo bardzo świadomy.

  ps. jest niezwykła książka, realna do kości
  "Motivation manifesto" Brendon Burchard. można ja było kupić za koszty przesyłki, ciut ponad 20 złotych. czytam i delektuje się każda strona!

  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, niech będzie dla Ciebie kolejnym krokiem wgląd siebie, tej prawdziwej siebie :)
  pa! Joasia

  OdpowiedzUsuń
 3. I nowy rok, nowe plany :)
  Pozdrawiam :)
  http://fit-healthylife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń