8 maja 2014

OSOBOWOŚĆ BIEGACZA - ANIA!

DZISIAJ PRZEDSTAWIĘ WAM KOGOŚ NIEZWYKŁEGO - POZNAJCIE ANIĘ.
"Mam na imię Ania, mam prawie 16 lat, biegam w drużynie Bartka ( jestem tam najmłodsza nie licząć Bartusia) . Biegam tak na serio od 1.5 roku ... biegam amatorsko.

Moim osiągnięciem biegowym jest przebiegnięcie 4.6 km w 29 min. oraz przebiegnięcie 10 km
w 1 h 5 min.

Bieganie to moja pasja , odskocznia a także rehabilitacja ( najprzyjemniejsza )

Najbardziej mnie motywuje Drużyna Bartka , efekty na rehabilitacji. Demotywuje mnie bunt nogi
i komentarze dziewczyn w szkole ... ( choć ostatnio staram się nie zwracać uwagi)

W moim życiu bieganie stanowi element dopełniający jestem w 7 niebie gdy nadchodzi moment treningu te 30-40 min. (czasem mniej ) są dla mnie wytchnieniem momentem przemyślenia i odstresowania się. Dzięki bieganiu zmieniłam nastawienie do samej siebie spojrzałam inaczej na różne rzeczy . Moją biegową inspiracją są osoby z Drużyny Bartka.

Dietę zmieniłam wraz z Rodzicami i siostrą - zaczęliśmy jeść zdrowiej a w naszej diecie dominują warzywa i owoce.

Biegam 3-4 razy w tyg. po 30-40 min. wyjątkami są weekendy wtedy mogę pozwolić sobie na dłuższy trening ćwiczę zaś codziennie ( rehabilitacja plus ABS) moim ulubionym ćwiczeniem są niedźwiadki czyli plank z unoszeniem nóg nazwa ta została wymyślona przez rehabilitantkę jeszcze jak chodziłam do przedszkola."

Więcej o Drużynie Bartka można przeczytać na stronie http://www.naszmaraton.pl/ oraz na Facebook’u: https://www.facebook.com/Naszmaraton?fref=ts.

Ania - pamiętaj aby zawsze wierzyć w siebie - nie ma rzeczy, które Cię ograniczają - życzę Ci abyś spełniła swoje marzenia i zrealizowała wszelkie cele życiowe. Życzę Ci miłości, samoakceptacji i siły abyś w chwilach zwątpienia potrafiła się podnieść i iść dalej! 

A to wirtualny prezent :)Serdecznie zapraszam do zabawy ! Jeśli biegasz i chcesz opowiedzieć mi coś o sobie a tym samym zgadzasz się na publikację w cyklu "Osobowość biegacza" - odpowiedz na poniższe pytania i wyślij je wraz ze swoim zdjęciem na wskazany adres! Jeśli chcesz to zostaw linki do Twoich stron internetowych! Raz w miesiącu razem z przedstawicielem firmy RUNSPIRATION nagrodzimy jedną kobietę i jednego mężczyznę - do zgarnięcia - własna, personalizowana koszulka sportowa!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz