17 kwietnia 2014

OSOBOWOŚĆ BIEGACZA - Simply Runner

MAM ZASZCZYT PRZEDSTAWIĆ WAM NIEZWYKŁĄ OSOBOWOŚĆ - bo każda osobowość, która systematycznie uprawia sport musi mieć w sobie cechy niezwykłości :) A więc Simply Runner!Jak masz na imię i ile masz lat? Czy biegasz pod pseudonimem a może w barwach klubu lub stowarzyszenia biegowego?
- Michał, lat 22 działam pod pseudonimem Simply Runner, jestem jednym z 14 założycieli grupy Niepołomice Biegaja.

Jak długo biegasz? 
- Biegam niedługo bo rok, w ten rok udało się zrobić prawie 1800 km biegiem.

Jakie są Twoje osiągnięcia biegowe?
- Osiągnięć medalowych nie mam, potwierdzony udzial w 12 biegach masowych. Ten rok bedzie duzo bogatszy. Bo o 2 maratony i 5 połówek. 

 Co Cię motywuje?
- Motywuje mnie jak moi znajomi dzieki mnie zaczeli biega, rowniez to jak ludzie doceniaja moja misje. Staram sie werbowac ludzi do biegajacej rodziny :-) 

 Co Cię demotywuje :)?
- Demotywuje mnie ludzka niewiedza, oraz upartosc. Bo wiekszosc ludzi niechce sluchac co sie do nich mowi a potem sa kontuzje.

 Czy Twoje życie jest podporządkowane bieganiu? Czy stanowi element "dopełnienia"?
- Bieganie jest dopelnieniem mojej codziennosci. A nie jest sensem życia:-) Bieganie jest odskocznią od rzeczywistosci, mam czas dla siebie mogę poznac siebie bardziej, wiele rzeczy czlowiek wtedy moze zrozumiec.

Co zmieniło się w Twoim życiu odkąd zdecydowałeś się biegać?
 - Zrzucilem 30 kg dzięki bieganiu, oraz sukcesem jest to że się nie poddaje. Od roku biegam systematycznie co drugi dzień, mam wsparcie trenera :-) 

 Czy zmieniła się Twoja dieta? Co w niej dominuje?
-  Dieta się zmieniła -  opiera się głownie na białym mięsie, rybach oraz dużej ilości zielonego.

 Czy wspomagasz się ćwiczeniami? Jak często biegasz a ile czasu w tygodniu poświęcasz na ćwiczenia uzupełniające? Jakie ćwiczenia polecasz?
- Ćwiczenia ogólnorozwojowe, siłownia, pilates i stretching. 

 Jakie masz rady dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem?
- Co mogę poradzić początkującym ? Żeby się nie napalali na początek, bo szybko zgaśnie ten płomień, trzeba pogodzić się z czasem - bo gdyby wszystko było tak o już - to mielibyśmy samych mistrzów świata.

 Aby śledzić sukcesy Michała wystarczy odwiedzić Jego stronę na FB: Simply Runner

Serdecznie zapraszam do zabawy ! Jeśli biegasz i chcesz opowiedzieć mi coś o sobie a tym samym zgadzasz się na publikację w cyklu "Osobowość biegacza" - odpowiedz na poniższe pytania i wyślij je wraz ze swoim zdjęciem na wskazany adres! Jeśli chcesz to zostaw linki do Twoich stron internetowych! Raz w miesiącu razem z przedstawicielem firmy RUNSPIRATION nagrodzimy jedną kobietę i jednego mężczyznę - do zgarnięcia - własna, personalizowana koszulka sportowa!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz