22 kwietnia 2014

OSOBOWOŚĆ BIEGACZA - PAWEŁ (BIEG TO ZDROWIE)

Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIAM PAWŁA (BIEG TO ZDROWIE) - Paweł jest administratorem strony Bieg po zdrowie a bieganie wpłynęło na Jego styl życia.
Mam na imię Paweł i jestem administratorem strony na Facebooku - Bieg to zdrowie, mam 33lata
- biegam od czerwca 2013 roku.

Osiągnięcia no trochę ich jest... głównie to, że rozwinąłem się przez niecały rok szybkościowo i mam na koncie parę półmaratonów, maraton, kilka biegów na 10km 5km i 15k.

Bieganie uważam za dobrą formę relaksu - jest to przyjemna forma życia, odskocznia od codzienności.
Motywację mam zawsze czy pogoda jest czy pogody nie ma, również motywuje mnie to, że każdy bieg ukończony jest bez kontuzji.

Bieganie nie sprawia mi trudności z pogodzeniem obowiązków w domu, dzięki bieganiu nie palę lepiej się czuję, dodam też że schudłem 17k. 

W jadłospisie dominują mięso drobiowe ryby owoce i warzywa.

Jeśli nie biegam regeneruje się na basenie czy rowerze.

Rada dla początkujących biegaczy - by zawsze słuchali swojego organizmu, by nic nie robili ponad siły. Sukces przyjdzie potrzebna jest wytrwałość, samodyscyplina i systematyczność.

Pawłowi życzę wielu przebiegniętych maratonów i realizacji swoich biegowych celów! Aby śledzić sukcesy Pawła - zapraszam na Jego stronę: BiegToZdrowie

Serdecznie zapraszam do zabawy ! Jeśli biegasz i chcesz opowiedzieć mi coś o sobie a tym samym zgadzasz się na publikację w cyklu "Osobowość biegacza" - odpowiedz na poniższe pytania i wyślij je wraz ze swoim zdjęciem na wskazany adres! Jeśli chcesz to zostaw linki do Twoich stron internetowych! Raz w miesiącu razem z przedstawicielem firmy RUNSPIRATION nagrodzimy jedną kobietę i jednego mężczyznę - do zgarnięcia - własna, personalizowana koszulka sportowa!1 komentarz: