17 kwietnia 2014

OSOBOWOŚĆ BIEGACZA - Mityczna ! :)

Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIAM SYLWIĘ - to osoba, której można pozazdrościć zapału, systematyczności i hartu ducha! MITYCZNA Sylwia!
"Mam na imię Sylwia biegam w systemie nike+ pod pseudo Mityczna, od jesieni ze Spartanie Dzieciom.
W tym systemie od 4 lat ale początki były na wiosnę 2008. 
Przebiegłam - 52km sama po lesie, 12 maratonów, przez 4 lata 54 razy brałam udział w zawodach, najwięcej w roku ponad 9000km , w jednym miesiącu 1003, przez 4 lata 25000km.
Kocham biegać po prostu i lubię dużo ale mam za dużo pracy :( oczywiście mnie to odstresowuje.Mam w nosie  robienie życiówek, moim celem jest bieganie do starości z uśmiechem na ustach.
Nie potrzebuje motywacji, sama się budzę i idę biegać, to jak mycie zębów, poza tym kocham przyrodę i biegam głównie po lesie i samo to jest tak przyjemne, że latam i latam.
Demotywuje mnie UPAŁ!!!
Bieganie jest częścią i dopełnieniem, dopasowanie do tylko kwestia dobrej logistyki.
Moje życie po roku systematycznego biegania zmieniło się całkowicie, skończyłam toksyczny związek i jestem szczęśliwa (sama).
Nie pamiętam czy stosowałam specjalną dietę ale wiele nie zmieniłam, ostatnio nie jadłam pół roku mięsa a teraz jem.
Chodzę raz w tyg na aerobic i raz na basen, chciałabym więcej ale czasu mało, a biegam jak najwięcej się da - tak około 100km tygodniowo ale wolałabym 200:)  Kiedyś biegałam przez wiele miesięcy rano- 15km i wieczorem 10 codziennie a w weekendy więcej i czułam się bosko.
Do początkujących - Słuchaj swojego ciała a nic Ci nie będzie.:"


Ukłony dla Sywlii za pokonane kilometry i niewątpliwą radość z biegania - namacalną w słowach
i na zdjęciach! :)

Serdecznie zapraszam do zabawy ! Jeśli biegasz i chcesz opowiedzieć mi coś o sobie a tym samym zgadzasz się na publikację w cyklu "Osobowość biegacza" - odpowiedz na poniższe pytania i wyślij je wraz ze swoim zdjęciem na wskazany adres! Jeśli chcesz to zostaw linki do Twoich stron internetowych! Raz w miesiącu razem z przedstawicielem firmy RUNSPIRATION nagrodzimy jedną kobietę i jednego mężczyznę - do zgarnięcia - własna, personalizowana koszulka sportowa!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz