17 kwietnia 2014

OSOBOWOŚĆ BIEGACZA - Fitpozytywna :)

MAM ZASZCZYT PRZEDSTAWIĆ WAM KOLEJNĄ NIEZWYKŁĄ OSOBOWOŚĆ - to bardzo FITPOZYTYWNA kobietka! :)

"Jestem Aga, mam 35 lat i jestem Fitpozytywna.

Biegać zaczęłam rok temu. W Zdroficie, w którym spędzam każdą wolną chwilę wszyscy mówili o ORLENIE, wiele osób się zapisywało. Więc i mnie poniosło. Wystarczyło jedno słowo znajomej i zapisałam się. Było ciężko, trochę ze sobą walczyłam zanim to pokochałam. 

Do tej pory wzięłam udział w 7 zorganizowanych biegach. Czasów nie pamiętam, bo nie to jest dla mnie najistotniejsze. Najdłuższy dotychczasowy dystans to 10 km. W sierpniu planuję półmaraton.

Bieganie jest dla mnie formą relaksu. Uwielbiam biegać w dobrym towarzystwie. Ploteczki podczas biegu, zdecydowanie bardziej mi pasują  niż przy piwie.

Co mnie motywuje, co demotywuje? Ciężko powiedzieć… właściwie jestem wiecznie zmotywowana :D
Bieganie muszę godzić z rodziną, pracą i obowiązkami. Na szczęście bez problemu mi się to udaje.
Odkąd biegam jestem pogodniejsza, bardziej otwarta. Mam dużo większe grono znajomych. No i coraz lepszą figurę ;) 

Gdy biegnę zapominam o wszystkich kłopotach, wyłączam głowę.

Do pracy zabieram ze sobą pudła z pełnowartościowymi , smacznymi posiłkami. Jem co trzy godziny. Często pozwalam sobie na słodkie grzeszki :).

Staram się biegać 2-3 razy w tygodniu, 2 razy chodzę na TBC, 1-2 razy w tygodniu na Cross Trening. Niestety brakuje mi kilku dni w tygodniu, bo chętnie chodziłabym jeszcze na jogę, pilaste, Zumbe i Pole Dance.

Chyba nie jestem w stanie udzielić jakiejś dobrej rady. Po prostu trzeba spróbować i nie poddawać się łatwo Jestem pewna, że przyjdzie taki moment, że będzie to dla Was czysta przyjemność."Należy tylko podziwiać i brać przykład z Fitpozytywnych! :)

 Aby śledzić sukcesy Agi wystarczy odwiedzić Jej stronę na FB: FITPOZYTYWNA 
Zapraszam też na bloga Agi: FITPOZYTYWNA_BLOG

Serdecznie zapraszam do zabawy ! Jeśli biegasz i chcesz opowiedzieć mi coś o sobie a tym samym zgadzasz się na publikację w cyklu "Osobowość biegacza" - odpowiedz na poniższe pytania i wyślij je wraz ze swoim zdjęciem na wskazany adres! Jeśli chcesz to zostaw linki do Twoich stron internetowych! Raz w miesiącu razem z przedstawicielem firmy RUNSPIRATION nagrodzimy jedną kobietę i jednego mężczyznę - do zgarnięcia - własna, personalizowana koszulka sportowa!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz