7 kwietnia 2014

AUTORSKIE KOSZULKI SPORTOWE

AUTORSKIE KOSZULKI SPORTOWE TO EFEKT PRACY kilku bardzo kreatywnych osób, które żyją pasją a inspirację czerpią z bycia w ciągłym ruchu. 
Jeden z wzorów na koszulkę biegową by MagArt Studio.

Autorski wzór na koszulkę biegową by MagArt Studio. 

POMYSŁ NA PERSONALIZOWANE KOSZULKI ZRODZIŁ SIĘ RAZEM Z MOIM POWROTEM DO BIEGANIA - a impulsem do projektowania stała się współpraca z WYTWÓRNIA MACY. Maciek jest doskonałym grafikiem, który skutecznie zamienia moje wizje w wektory i wypełnia mój sklep grafikami a także inspiruje mnie do działania. Poziom jego wyobraźni przestrzennej i sugestia, żeby dołożyć do sklepu torby promujące sklep MagArt Studio przemienił się w cały proces twórczy, który trwa już dobre tygodnie i napawa mnie ogromną satysfakcją z innego niż dotychczas projektowania.

Koszulka biegowa z napisem RUN + wybrana literka.


WSZYSTKIE WZORY NA MOICH KOSZULKACH SĄ NARYSOWANE RĘCZNIE z wykorzystaniem techniki zentangle a następnie zeskanowane w wysokiej rozdzielczości.


Wzór na koszulkę rowerową.
Grafik wygładza linie i zamienia je w wektory oraz przygotowuje pliki produkcyjne. Jego praca jest tutaj nieodzowna i niezastąpiona. O ile przez lat wiele prowadzenia sklepu, bloga byłam zmuszona nauczyć się jak wykonywać proste banery, reklamy a teraz GIFy - pewne graficzne aspekty nadal pozostają mi obce. I wolę nie zaprzątać nimi głowy aby mieć więcej przestrzeni do wymyślania nowych wzorów.

Wzór po pokolorowaniu i modyfikacji graficznej. 

BIEGOWE / SPORTOWE KOSZULKI ZOSTAŁY WYDRUKOWANE WE WSPÓŁPRACY Z AKTYWNYMI BIEGACZAMI, KTÓRZY FIRMĄ RUNSPIRATION http://runspiration.pl/ PROMUJĄ ZDROWY I AKTYWNY TRYB ŻYCIA. Są zapaleńcami, którzy kochają sport. Poszukują dobrych jakościowo materiałów oraz wykorzystują najlepsze technologie aby stworzyć nietuzinkowy produkt na rynku biegowym. W ofercie sklepu są wzory autorskie - istnieje także możliwość stworzenia indywidualnej koszulki z własnym logo czy wybranym wzorem.


Koszulka z oferty RUNSPIRATION http://runspiration.pl/produkt/shut-up-run/

Ostatniej aktywnej soboty miałam okazję spotkać się z przedstawicielami firmy RUNSPIRATION i ustalić detale dalszej współpracy. Kamil to osoba, która o swojej pracy i pasji wypowiada się z ogromnym zapałem i zaangażowaniem, emanuje od Niego energia, która jest namacalna w powietrzu! Cieszę się, że moje koszulki a może i legginsy znajdą się niebawem w ofercie sklepu: RUNSPIRATION http://runspiration.pl/
Dodatkowo koszulki sportowe będzie można nabyć przez mój sklep internetowy SKLEP oraz galerie z którymi współpracuję.


Mój ulubiony zestaw biegowy :)

Ja i moja siostra Ewa w koszulkach RUN by MagArt Studio.

Koszulki są świetne jakościowo i sprawdzają się nie tylko w bieganiu ale również w lataniu :)

JEŚLI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE RYSUNKI - TECHNIKA I POMYSŁ WYKONANIA  - ZAPRASZAM DO ŚLEDZENIA BLOGA - NIEBAWEM NA FB ogłoszę konkurs, gdzie do zgarnięcia będzie własna personalizowana koszulka sportowa.

3 komentarze:

 1. Poproszę jeszcze małą wzmiankę o autorce zdjęć.
  Super wyglądacie.....mistrzostwo świata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście będzie wzmianka o autorce :) - w następnym poście...

   Usuń
 2. Koszulki gorącą polecam. Widziałam je dotykałam wyższa półka.

  OdpowiedzUsuń